×


902327127754

Günübirlik ve Konaklamalı Sakız Adası Turları

En İyi Fiyatlarla Güncel Sakız Adası Turları

Sakız Adası Turları 2023

Güncel Sakız Adası Turları ile unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor

Günübirlik Sakız Adası Turu

Günübirlik Sakız Adası Turu her gün çıkışlı olarak yapılmaktadır.Çeşme Ulusoy Limanı'ndan sabah hareket eden feribotlar ile gidiş dönüş yapmanız çok kolay.

Günübirlik adaya geldiğinizde sizlere katılmanızı önerdiğimiz turumuz Güney Ada Turu oluyor. Türkçe rehber eşliğinde adanın tarih kokan orta çağ köylerini ziyaret ediyor ve adaya ismini veren damla sakızı ağaçlarını yakından tanıyoruz.

Konaklamalı Sakız Adası Turları

Konaklamalı Sakız Adası Turlarımız 1 ve 2 gece konaklamalı olarak yapılıyor. Bayram , yılbaşı gibi özel günlerde siz ise değerli misafirlerimiz için çok özel turlar hazırlıyoruz.

Yaz sezonu boyunca her gün çıkışlı olarak düzenlemiş olduğumuz 1 gece konaklamalı Sakız Adası tur paketimizin detaylarını web sayfamızda bulabilirsiniz.

Sakız Adası Turları Hakkında

Atlas-Tur olarak düzenlemiş olduğumuz Sakız Adası turları güncel olup siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Turlarımıza katılım için Türk vatandaşlarının geçerli Shengen vizeleri veya yeşil pasaportları olmalıdır. 

Nereleri Geziyoruz !

Yunanistan'ın 5. büyük adası olan Chios'u yani Sakız Adası'nı bir veya iki günde gezip görmek gerçekten imkansız. Düzenlemiş olduğumuz turlarımızda tarihi ve görülmesi gereken köyleri ziyaret ediyoruz. Bunların dışında tabiki adaya ismini veren damla sakızı ağaçlarını yakından görme şansınız oluyor. Başlıca ziyaret ettiğimiz köyler ise sırasıyla Mesta , Pirgi , Armolia , Langada,  Avgonima,  Anavathos oluyor. Adayı gezmek için 3 bölgeye bölüyoruz. Kuzey ada , güney ada ve batı ada olmak üzere her gün bir bölgeye giderek turumuzu gerçekleştiriyoruz

MESTA KÖYÜ

sakız adası mesta

PİRGİ KÖYÜ

sakız adası pirgi

ARMOLİA

sakız adası armolia

    Whatsapp İletişim Hattı