×


902327127754

About us

                               

1987 yılında Çeşme’de, A grubu seyahat acentası olarak kurulan şirketimiz, özellikle gemi acentalığı   ( Çeşme – İTALYA ve Çeşme – Sakız Adası arası denizyolu yolcu taşımacılığı) ve Incoming acentalığı alanlarında, deneyimli personeli ve yüksek kalite anlayışı ile bölgenin güvenilir ve lider acentalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Şirket 2011 yılında, Sakız Adası’nın ( CHIOS ) en büyük seyahat ve gemi acentalarından SUNRISE TOURS & LINES ‘ın bünyesine katılarak yeniden yapılanmış, ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini artırarak Türkiye’den Yunanistan’a gidecek ya da Yunanistan’dan Türkiye’ye gelecek tüm misafirlerine en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz
Bireysel ve kurumsal müşterilerimize, deneyimli ve güler yüzlü personelimizle turizm ile ilgili tüm konularda , güvenilir, ekonomik ve kaliteli hizmeti en kısa sürede sunabilmek.

Vizyonumuz
Sektördeki yeniliklerin takipçisi olup, yurtiçi ve yurtdışındaki müşteri portföyümüzü geliştirerek daha geniş kitlelere ulaşmak, misafirlerimizin beklentilerini memnuniyete dönüştürerek tatil ve seyahatteki değişmez partneriniz olmaktır.

    Whatsapp İletişim Hattı